Laiškas šeimoms. Ką veikti namuose?

komentarai: 0

Nusprendėme, jog būtų pats laikas pradėti kurti daugiau naudingo turinio Jums, mielieji. Nuo šiol mūsų puslapyje GFamily galėsite išvysti tinklaraščių skiltį "blog'as". Čia dalinsimės įvairiais šeimyniškais patarimais, potyriais ir kita informacija. Kviečiame Jus čia apsilankyti dažniau :))) Linkėjimai!

Beveik visi sėdime užsidarę savo namuose, kur atrodo greit "nuvažiuos stogas".

ANAIPTOL! Galime atrasti daug laimės išraiškų, kurias kasdienybėje kartais tiesiog pamirštame.

MAISTO GAMYBA. Ar gaminote maistą kartu su savo mažaisiais? Nesvarbu, kokio jie amžiaus 1,2,3,4 ar 5 metų, visi jie yra smalsūs ir jiems naujos patirtys yra įdomios.
Pasiklokite ant grindų kokią didžiulę paklodę, kurios nebūtų gaila, pasiimkite puodus ir pasigaminkite pvz.: blynams tešlą. Visur aplink bus betvarkė, kurią lengvai iškuopsite, bet šis mini nuotykis bus atsimenamas ilgai.
Blynus išsikepsite, vaikas stebės būdamas ant vieno iš tėvų rankų, o paskui šia patirtimi pasidalinsite skanaudami.

 

SODINUKAI NAMŲ SĄLYGOMIS. Reti tėveliai, o ypač vaikai tuo užsiima, bet kodėl gi to nepabandžius atlikti kartu?
Nemažai įmonių tokius dalykus, kaip žemė ar sėklos, atveža šias prekes į namus. Užsisakykite. Vėl pasiklokite kokią nereikalingą paklodę ir pirmyn į darbus! Leiskite vaikui pažaisti su tuo juodžemiu, nuo kurio visos panagės bus juodos, visos rankos ir net veidas pamirš savo tikrąją spalvą.
Šis pažaidimas itin suartina. Pasisodinkite augaliukų, gėlyčių, daržovių...Mes su šeima pasigaminome net atskirus indelius, kuriuos pavadinome šeimos narių vardais - sužadinome nedidelį, bet malonų azartą. Superinis laikas kartu.

 

MUZIKOS PAMOKĖLĖ. Nesvarbu, ar esate muzikalūs, ar ne itin domitės muzika - ji visus išjudina, o vaikams muzikos garsai yra ne tik smagumas, bet ir didžiulis proto lavinimas. Namuose galite susirasti "būgnų" - pvz.: puodas ir medinis šaukštas ar panašiai. Įsijunkite Youtube platformoje muzikos pamokas vaikams, mažyliams ir kartu jas atlikite. Vaikai bus laimingi, turės kitokios veiklos, o tuo pačiu ir mokysis. Matydami vaiko šypseną, sunkiai atsispirsite sukurtai nuostabiai emocijai ir naujai patirčiai.


DAUG ką galima sugalvoti tiesiog apjungus kai kuriuos buityje turimus daiktus. 

VAIKAI AUGA, o tuo pačiu norisi matyti juos švytinčius, tad kodėl gi nepasinaudojus proga ir neatradus mielų ir puikiai jiems tinkančių rūbelių? 
Mes sukūrėme visą krūvą įvairių drabužėlių, tarp kurių yra vaikų pamilti džemperiukai su užrašais. 
Užrašų idėjos kilo ne iš kur kitur, o iš vaikų lūpomis girdimų frazių... Apsižvalgykite mūsų svetainėje ir galbūt atrasite kažką puikiai tinkančio Jūsų mažyliams.

 

Nuotraukas pasiskolinome iš:
https://www.gloucesterrocks.co.uk/listings/bounce-and-rhyme-longlevens/
https://www.dreamstime.com/
https://handsonaswegrow.com/

Palikite komentarą

Visi komentarai yra peržiūrimi prieš juos paskelbiant.
Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų naršymas būtų sklandesnis. Spustelėdami "Supratau" jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sėkmingai užsiprenumeravote!
Šis el.paštas jau užregistruotas
ico-collapse
0
Jūsų peržiūrėtos prekės
ic-cross-line-top
Į viršų
ic-expand
ic-cross-line-top