Shipping policy

OMNIVA PAŠTOMATAS – 2.50€   
Prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas po užsakymo. Apie tai, kad užsakymas pasiekė paštomatą, Klientas gauna SMS žinutę, kurioje nurodomas paštomato durelių kodas, paštomato adresas, užsakymo grąžinimo kodas ir saugojimo terminas. Paštomatai veikia 24 valandas ir dažniausiai yra šalia pagrindinių prekybos centrų įėjimų. Suvedę siuntos kodą į www.omniva.lt siuntų sekimo langelį, galėsite stebėti siuntos buvimo vietą. 

LP EXPRESS PAŠTOMATAS – 3.00€   
Prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas po užsakymo. Apie tai, kad užsakymas pasiekė paštomatą, Klientas gauna SMS žinutę, kurioje nurodomas paštomato durelių kodas, paštomato adresas, užsakymo grąžinimo kodas ir saugojimo terminas. Paštomatai veikia 24 valandas ir dažniausiai yra šalia pagrindinių prekybos centrų įėjimų. Suvedę siuntos kodą į www.lpexpress.lt siuntų sekimo langelį, galėsite stebėti siuntos buvimo vietą. 

DPD KURJERIS – 3.50€   
Prekė pristatoma per 1–3 darbo dienas po užsakymo. Klientui rekomenduojama pildant pristatymo informaciją, įrašyto tokį adresą, kuriame būna darbo valandomis (08:00 - 17:00), tokiu atveju klientas bus garantuotas, jog prekė bus pristatyta be trukdžių. Apie prekės būseną galite sužinoti suvedę siuntos numerį www.dpd.lt

 

Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų naršymas būtų sklandesnis. Spustelėdami "Supratau" jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sėkmingai užsiprenumeravote!
Šis el.paštas jau užregistruotas
ico-collapse
0
Jūsų peržiūrėtos prekės
ic-cross-line-top
Į viršų
ic-expand
ic-cross-line-top