Mūsų istorija prasidėjo 2013 metais, kuomet pirmą kartą Anžela pamatė Žygimantą, o Žygimantas Anželą..
Vėjavaikiški, laimingi mes kūrėme savo gyvenimus atskirai, tačiau pamilę vienas kitą supratome, kad savo ateities istoriją rašysime kartu.
2017 metais sumainėme aukso žiedus, o 2018 metų rugpjūtį mūsų Pasaulį papildė naujas herojus, Gečų šeimos 8 Pasaulio stebuklas - sūnus Žakas.
Jam augant mes, kaip ir kiekvieni tėvai, jautėme ir vis dar jaučiame pareigą jį rengti kokybiškais, patogiais, stilingais drabužėliais. Kartais pasirinkus stilingus drabužius matydavome, kaip jam trūksta judėjimo laisvės, o įsigijus patogius drabužius, pastebėdavome, jog norisi šiek tiek gražesnio įvaizdžio.
Apie įvaizdį, drabužius Anžela galvodavo ir svajodavo jau nuo vaikystės. Kuomet jos bendraklasės turėdavo krūvas lėlių ir su jomis žaisdavo, ji turėjo tokių tik keletą, bet pasitelkusi fantaziją kurdavo joms drabužėlius. Kartais turėti mažiau, tikrai reiškia turėti daugiau ))
Taigi, grįžkime prie GFamily..
2019 metų vasaros pabaigoje Žygimantas netyčia pamatė keletą Anželos eskizų jos atverstoje užrašų knygelėje. Taip, tai buvo vaikiškų drabužėlių eskizai. Nieko per daug negalvojęs, Žygimantas mestelėjo mintį rūbelius sūnui Žakui kurti pačiai, o paskui gal net pradėti šiuo džiaugsmu dalintis su kitais!
Ši mintyse pasėta sėklytė po truputėlį išaugo iki nedidelio, mielo ir patogaus augalo, kurį norime pristatyti ir Jums - vaikiškų drabužių parduotuvė GFamily.

Tikime, kad šis nedidelis mielas augalėlis augs kartu su Jumis ir su Jūsų šeimomis. Atrasime daug laimingų mamų, tėčių, o labiausiai šypsenas tikimės išspausti mažųjų veiduose.
Drabužėliai skirti tiek mergaitėms, tiek berniukams.
Linkėjimai Jums visiems, draugai,
Anžela, Žakas ir Žygimantas Gečai
Mes naudojame slapukus tam, kad jūsų naršymas būtų sklandesnis. Spustelėdami "Supratau" jūs sutinkate su slapukų naudojimu.
Sėkmingai užsiprenumeravote!
Šis el.paštas jau užregistruotas
ico-collapse
0
Jūsų peržiūrėtos prekės
ic-cross-line-top
Į viršų
ic-expand
ic-cross-line-top